Hakkımızda

İzpark; Yapısan Park’ın oyun parkı ve kent ekipmanları sektöründeki tecrübesinin içinden doğan bir markadır.

İzpark

İzpark; Yapısan Park’ın oyun parkı ve kent ekipmanları sektöründeki tecrübesinin içinden doğan bir markadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü materyaller kullanılarak inşa edilen ve diğer kategorilere göre seri üretim, nakliye, montaj gibi aşamalarda pratik bir yapı süreci imkânı tanıyan klasik oyun grubudur. Ağırlıklı olarak 12 yaş altı çocuklar ve çocuklarımızın ebeveynleri ile birlikte güvenle eğlenebilecekleri oyun grupları ve ekipmanları üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretmiş olduğumuz tüm oyun alanları için gerekli üstün kalite belgeleri; İzpark Üretim Standartların niteliğini gözler önüne sermektedir. Teslimata hazır hale gelen tüm çalışmalarımız, çocuklarımızın herhangi bir kaza, sıkışma vb durumlarla karşılaşmaları için yüksek güvenlik testlerinden geçirilerek montaj sürecine geçiş sağlar. Yaptığımız işin önemi ve sorumluluğunu bilerek en küçük ayrıntılara verdiğimiz önem İzpark’ı Oyun Parkı ve Kent Ekipmanları sektöründe bir marka haline getirmiştir.

Yeni Nesil Oyun Parkları

Profesyonel Kurulum

Oyun grubunuzun kurulumu, uzman teknik ekiplerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Her parça özenle yerleştirilir ve oyun grubunuzun sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli ayarlamalar yapılır

Kalilteli Malzeme

Nakliye

Oyun grubunuzun güvenli bir şekilde taşınması, bizim önceliğimizdir. Profesyonel ekiplerimiz, ekipmanlarınızı dikkatle paketleyerek ve taşıyarak, herhangi bir stres yaşamadan oyun keyfinize odaklanmanızı sağlar.

Bize Ulaşın

Formu doldurup bize gönderebilirsiniz.

ITOB FABRİKA: Organize Sanayi Bölgesi 10030. Sk. No:3, 35865 Menderes / İzmir
ÇAPAK FABRİKA: 2570 Sokak Çapak Mahallesi No:16 Torbalı / İZMİR

Mesaj Gönderin

13 + 7 =